BioProfile® CDV SK

BioProfile® CDV TM

BioProfile® CDV je výsledkem nejmodernější techologie pro rychlé a přesné měření ve vysokém rozlišení. Měření je principielně založeno na rozšířené technologii obarvení vzorku trypanovou modří a následném přepočítání živých buněk. BioProfile® CDV™ kombinuje pokročilé techologie z robotiky, optiky a počítačových algoritmů do jediného vysoce automatického a výkonného analyzátoru.

Plnně automatický dvanáctipoziční zásobník vzorků umožňuje obsluze naprogramovat analýzu všech pozic a poté odejít za jinými povinnostmi zatímco CDV analyzátor měří. Vzorky také mohou být průběžně přidávány do zásobníku vzorků, což urychluje proces měření.

Systém s optikou o vysokém rozlišení

Systém je konstruován pro vysoké rozlišení, a je proto vybaven samozaostřovací optikou a vylepšenou kvalitou snímkování buněk. Snímky buněk jsou pořízeny až 40x během měření. Vysoké rozlišení umožňuje lepší přesnost při počítání a klasifikaci buněk.

Pokročilé počítačové algoritmy pro rychlé a přesné vyhodnocení vzorku

Pokročilé a rychlé počítačové algoritmy urychlují počítání a klasifikaci buněk ve vzorku. 40 měřících mikrooptických snímků lze pořídit uvnitř měřící komory ve třech minutách. Přesnost, opakovatelnost a statistická spolehlivost počtů buněk je lepší díky schopnosti vyhodnotit právě až 40 snímků během jednoho jediného měření.