Stat Profile® pHOx® SK

pH pCO2 pO2 SO2 Hct tHb Na+ K+ Cl- Ca++ Mg++ iCa iMg  glu lac

Stat Profile® pHOx®

Malá velikost - velký výkon
V nabídce je 5 modelů s různými sestavami parametrů. Jednotlivé modely nabízejí až 12 různých parametrů k testování - pH, pO2, pCO2, SO2%, hemoglobin, hematokrit, glukóza, laktát, Na+, K+, ionizovaný hořčík, chloridy a ionizovaný vápník.
Rychlé měření s vysokou přesností

Při konfiguraci 11 vyšetřovaných parametrů jsou výsledky k dispozici za 52 vteřin. Rychlost měření je 40 až 50 vzorků za hodinu.

Měřený hemoglobin, hematokrit a SO2%

Unikátní technologie přístrojů Nova Stat Profile® pHOx® umožňuje měřit s každým vzorkem hemoglobin, hematokrit a saturaci hemoglobinu kyslíkem. Moderní technologie biosenzorů a použitá optika dovolují provádět tato měření přímo, bez nutnosti použití kooxymetru.

Stat Profile pHOx® Plus M měří ionizovaný hořčík.

Ionizovaný hořčík je velice důležitý pro zdravé srdce. Tento prvek spolu s draselným a vápenatým iontem pomáhá udržovat silný a pravidelný srdeční rytmus.

 

Kalibrační a kontrolní zásobníky zvyšují uživatelský komfort

Kalibrační zásobník obsahuje veškeré reagencie nezbytné pro kalibrace, měření vzorků a zároveň je v něm integrovaná i odpadní nádoba.

Pokud je vložen zásobník s interní kontrolou kvality, jakoukoli ze tří koncentračních hladin kontrol lze naprogramovat až na 3 různé časy denně, kdy bude kontrola automaticky provedena. Kontrolu lze také kdykoliv spustit manuálně.