StatStrip® Lactate SK

StatStrip® Laktát

StatStrip® Multi-Well technologie

StatStrip® Laktát je přenosný, komfortní, příruční přístroj, který přináší vyšetření laktátu z plné krve přímo k lůžku pacienta. Nova Biomedical vyvinula biosenzor do miniaturní, předkalibrované a jednorázové podoby pro POCT.

Přesnost a správnost srovnatelná s laboratoří

StatStrip® Multi-Well™ technologie poskytuje vynikající výkon ve srovnání s referenční metodou. Multi-Well technologie měří a koriguje interferující substance jako: hematokrit, acetaminofin, močovou a askorbovou kyselinu, které mohou způsobovat nepřesnosti v měření z plnné krve.

Nejmenší objem vzorku 0.6 µl

StatStrip® Laktát, vyžaduje minimální objem krve pro měření což umožňuje častější screening s minimální ztrátou krve. Ostatní analyzátory měřící laktát vyžadují více než stonásobek objemu vzorku pro tak přesné měření jako se StatStripy® pro laktát.

Výsledky za nejkratší čas 13 vteřin

V souladu s americkou National Academy of Clinical Biochemists (NACB), Laktát získal známku “A” pro intenzivní péči a navís při čase 13 vteřin na vzorek ( turnaround time (TAT) ) je zřejmé, že analýza se StatStrip® zabere pouze zlomek času potřebného pro analýzu na běžném biochemickém analyzátoru.

Snadná obsluha

Jednorázové StatStrip® Laktát biosenzory nevyžadují kalibraci ani kódy. Kompletní analýzu provedete třemi jednoduchými kroky přímo u poslele pacienta (Point-of-Care).