Samsung IB10 SK

Samsung LABGEO IB10

Samsung LABGEOIB10

Rychlý -  jednoduchý - přesný

Samsung LABGEO IB10 je přenosný, spolehlivý imunochemický IVD analyzátor, jednoduchý na ovládání, který poskytuje přesné a správné výsledky v péči o kriticky nemocné.

Troponin I · NT-proBNP · D-dimery · CK-MB · Myoglobin · TSH · beta-hCG
 

RYCHLOST

Výsledky jsou dostupné za 20 minut. Pro separaci plazmy není nutná žádná preanalytická příprava, vše se odehrává během analýzy přímo v měřícím disku. Systém bez nutnosti kalibrace šetří čas. Analýza je zahájena bezprostředně po zasunutí disku do přístroje. Během jedné analýzy mohou být stanoveny až tři analyty.

PŘESNOST

Vysoká přesnost stanovení pomáhá lékařům při diagnostice a léčbě kriticky nemocných pacientů. Samsung LABGEO IB10  vykazuje vynikající shodu s referenční metodou (korelační koeficient 0,9) a výsledky jsou srovnatelné s výsledky poskytované centrální laboratoří.

JEDNODUCHOST

Jednoduchá LCD dotyková obrazovka s jednoznačným zobrazením instrukcí a jednokroková analýza činí ze Samsung LABGEOIB10 praktický a uživatelsky přátelský analyzátor. Měřící disky jsou při laboratorní teplotě stabilní až 30 dnů. Možnost bateriového provozu, snadná manipulace a nízká hmotnost zaručuje vaildní výsledky kdykoliv a kdekoliv je potřeba.

Přehled měřených parametrů

Přehled měřených parametrů

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Datový manažer Samsung LABGEO ukládá, zobrazuje, tiskne a zálohuje změřené výsledky a provádí automatický update software. Mobilní aplikace upozorní uživatele na dokončení analýzy, na případnou chybu měření a pokud jsou výsledky v kritických hodnotách. LABGEOIB10 podporuje standardní protokoly (HL7, POCT1-A, ASTM) pro snadné připojení do laboratorního a nemocničního informačního systému (LIS/NIS) a následný přenos dat.

Připojení do NIS (nemocniční informační systém), PC a mobilního telefonu/zařízení